Araç reklam giydirme, bir fikri hareket halinde, trafikte teşhir etmesi bakımından farklı bir konsepttir.

Araç kaplama / giydirme, özel olarak üretilen cast folyo denilen bir malzeme ile yapılır.

Bu malzeme aracın kanal, kıvrım, dönüş gibi hatlarına kolay uygulanır ve değiştirilirken araca zarar vermez, iz bırakmaz. Aksine boyayı dış etkenlere karşı korur.

Araç giydirme / kaplama belirli kanun ve yönetmeliklere tabidir.

 

 

STAND ÜRETİM VE KURULUM

STAND ÜRETİM VE KURULUM

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır ,plastikten üretilmiştir. Demonte ve kurulumunun kolay olması sebebiyle her yerde kullanılabilmektedir.

İNCELE
 DEKUPE TABELA

DEKUPE TABELA

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

İNCELE
IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir

İNCELE