Pleksiglas, her türden ağaç - ahşap ürünleri, cam, pvc ve promosyon malzemelerinin kesimi tarafımızca yapılmaktadır.

150 X 300 cm tabla ölçüsü ile 0.01mm 'ye kadar hassas kesim ve kazıma işlemleri lazer kesim makinamızda yapılmaktadır. Metal hariç her materyal için kesim ve kazıma yapabilmektedir.

  • Tek seferde 150 X 300 cm ebatlarında malzeme ile çalışabilme kabiliyeti.
  • Tasarım ve vektörel çizim desteği.
  • Piyasa koşullarındaki en uygun malzeme tedarik.
  • Profesyonel, hatasız, hızlı iş çıkarma, uzman ve deneyimli ekip.

 DEKUPE TABELA

DEKUPE TABELA

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

İNCELE
DİJİTAL BASKI

DİJİTAL BASKI

Latex, yani Türkçe ismiyle lateks baskılar, dış ve iç mekân baskı yapabilme özelliği ile, çevreye duyarlı ve zarar vermeyen malzemeden yapılmasıyla, bununla birlikte insanlara sağlık açısından zarar vermemesiyle, dış mekanlarda 3 ile 5 yıl arasında dayanıklılığıyla son zamanlarda sıkça tercih edilen baskı türlerindendir.

İNCELE
IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir

İNCELE