Dekupe tabelalar Dekupe tabela gösterilmek istenen ana objenin çeşitli işlemlerden geçirilerek arka plandan ayrılması işlemiyle son bulan çeşitli bilgisayar programlarıyla özenle detaylandırılarak, bin bir türlü zorlukla, meşakkatle hazırlanan tabela türüdür. Tabelanın gerek açısı bakımından önemi gerekse kaliteli görselliği açısından muazzam bir yöntem olduğu göz ardı edilmemelidir. Günümüz de Türkiye ‘de son istatislikler itibariyle dekupe tabela sayısında gözle görülecek düzeyde artış yaşanmıştır. Dekupe tabelaların bir diğer çarpıcı özelliği ise insanları daha fazla dikkatini çektiği gerçeğidir. Alüminyum malzemenin üzerine folyoyla yapıştırılarak da uygulanabilmektedir. Dekupe tabelaların ana kesiti alüminyum kompozit panelden oluşup üzerindeki ayırmaç, simge, amblem ve yazılar ana kesim yapılıp, dekupe edilir, bu işlemin peşi sıra pleksiglass üç boyutlu olarak tasarlanır ve dekupe edilmiş ana kesite monte edilir. Işıklandırılması ise içten florasan desteği ile yapılır. Reklam tabelaları arasında göz alıcılığıyla ön plana çıkmıştır.
         

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir. Bu tabelalarda sınırsız modeller üretilebilir hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak yeterlidir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur. Şehre ve şahıslara mahsus mekânları görsel bir şölen edasıyla süsleme sanatıdır.

ALÜMİNYUM TABELA
       Tabela çeşitleri içerisinde Görsellik, dayanıklılık ve kalite bakımından en çok tercih  edilen uzun ömürlü tabela modellerinden biridir. Alüminyum Tabelada diğer tabela çeşitleri gibi ışıklı ve ışıksız olmak  üzere iki şeklide de yapılabilen tabela modelidir. Işıklı Alüminyum tabela, Zemin Dekupe Edilerek  ( zemin oyularak ) Arkadan düz Pleksiglas yapıştırma veya Kabartma Pleksiglas Kutu Harf,Krom Kutu Harf  uygulama  yapılır.  Işıksız  Alüminyum  tabela  ise Alüminyum zemin üzerine Folyo kesim harf, Dekota kesim harf ve Pleksiglas düz kesim veya Pleksiglas kutu harf, Krom Krom,Kutu Harf, Alüminyum Kutu Harf uygulanmaktadır.

STAND ÜRETİM VE KURULUM

STAND ÜRETİM VE KURULUM

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır ,plastikten üretilmiştir. Demonte ve kurulumunun kolay olması sebebiyle her yerde kullanılabilmektedir.

İNCELE
DİJİTAL BASKI

DİJİTAL BASKI

Latex, yani Türkçe ismiyle lateks baskılar, dış ve iç mekân baskı yapabilme özelliği ile, çevreye duyarlı ve zarar vermeyen malzemeden yapılmasıyla, bununla birlikte insanlara sağlık açısından zarar vermemesiyle, dış mekanlarda 3 ile 5 yıl arasında dayanıklılığıyla son zamanlarda sıkça tercih edilen baskı türlerindendir.

İNCELE
IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir

İNCELE