Dijital Baskı

Roland Baskes'de İç mekan kaitesinde baskı Maximum (160 cm ) uzunluğunda;

KULLANILAN MALZEMELER
- Folyo Baskı
- Branda Baskı
- One Way Vision
- Canvas
- Şeffaf folyo

YAPTIĞIMIZ İŞLER
- Cam giydirme
- Vitrin Giydirme
- Sokak Afişleri
- Araç Giydirme
- Rull-Up Stand
- Örümcek Stand
- Folyo Baskes
- Fotoblok uygulamalar
- Ayaklı posterle

Latex Baskı Nedir ?

Latex, yani Türkçe ismiyle lateks baskılar, dış ve iç mekân baskı yapabilme özelliği ile, çevreye duyarlı ve zarar vermeyen malzemeden yapılmasıyla, bununla birlikte insanlara sağlık açısından zarar vermemesiyle, dış mekanlarda 3 ile 5 yıl arasında dayanıklılığıyla son zamanlarda sıkça tercih edilen baskı türlerindendir.

Latex baskı nedir sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz; Çevreye zarar vermeyen ve su bazlı boyaların kullandığı bir baskı türüdür. Diğer boya türleriyle karşılaştırıldığında doğaya verdiği zarar oldukça azdır. Bu yüzden son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir.

Latex baskılar, diğer boya türleri gibi doğaya zarar vermedikleri gibi çıktılar oldukça kalitelidir ve canlılardır. Yani gerçekçi bir görünüm elde edilir. Bunun yanı sıra normal baskı türlerinde elde edilen boyutların ve türlerin tamamı latex baskı ile elde edilebilir. Uzun ömrü ve doğa dostu oluşuyla poster, branda baskı, afiş demeden her türlü baskı elde edilebilir. Yani ‘Latex baskı kalitelidir!’ desek, doğru demiş oluruz.

Son yıllarda reklam için internet kullanımı artsada,dijital baskı hala reklam için en önemli role sahiptir. Birçok şirket reklam için dijital baskı yaptırmaktadır ve zorundadır. Dijital daha geleneksel baskı yöntemlerine (Ofset, Serigrafi) kıyasla sayfa başına daha fazla mal olabilir eğer baskı adedi çok ise, küçük hacimli baskı için en doğru seçenek dijital baskıdır. Ve baskısı yapılacak ürünün çeşitli liğide dijital baskıyı daha ekonomik yapmaktadır.

Dijital Baskı nedir?

Dijital baskı tasarımı bilgisayarda oluşturulan dataların, fotoğrafların,dizaynların dijital baskı makinası kullanılarak çıktısı alınan yöntemdir. Bu bir el ilanı, broşür veya bir şirket için oluşturulmuş reklam çalışması olabilir.

Neden Dijital Baskı seçilmeli?

Dijital baskı faydaları ;
Işinizde Dijital Baskı yı Kullamanızın 3 Sebebi
1) Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş , dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketleri reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.

2) Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır.
Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.

3)Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan Photoshop , Corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.

LATEX BASKI MATBAA ÇÖZÜMLERİ

Son yılların en çok tercih edilen baskı türlerinden olan Latex Baskı, su bazlı boyaların kullandığı bir baskı türüdür. Diğer baskı türleri ile karşılaştırıldığında, daha az bir şekilde doğaya zarar vermesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.

PENDİK -KARTAL TUZLA  MALTEPE BASKI HİZMETİ

Latex Baskılar, diğer boya türlerine göre çevreye daha az zarar vermesi nedeniyle, çıktılar oldukça kaliteli ve canlıdır. Latex Baskı, canlılığı, kaliteyi, gerçekçiliği kattığı gibi aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Branda, etkinlik afişleri, dış mekan afişleri, duvar kaplamaları, poster ve afiş baskı gibi alanlarda kullanılan Latex Baskıda, her türlü boyda ve türde baskı yapılabilir.

İSTANBUL BASKI HİZMETİ

Latex Baskı, dış mekanlardaki tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Çocuk odaları, hastaneler gibi sağlığın ön planla olduğu alanlarda korkmadan ve hiçbir kaygıya kapılmadan kullanılabilir.

LATEX MATBAA SİSTEMİ

Latex Baskıların maliyeti, diğer baskı türlerine göre daha fazladır. Bunun nedeni ise Latex Baskının diğer türlere göre daha hızlı, kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Aynı zamanda Latex Baskının diğer türlere göre daha fazla enerji tüketiyor olması ve daha canlılığı için daha fazla boya harcıyor olmasıdır.

CNC ROUTER ve LAZER KESİM

CNC ROUTER ve LAZER KESİM

Pleksiglas, her türden ağaç - ahşap ürünleri, cam, pvc ve promosyon malzemelerinin kesimi tarafımızca yapılmaktadır. 150 X 300 cm tabla ölçüsü ile 0.01mm 'ye kadar hassas kesim ve kazıma işlemleri lazer kesim makinamızda yapılmaktadır. Metal hariç her materyal için kesim ve kazıma yapabilmektedir.

İNCELE
STAND ÜRETİM VE KURULUM

STAND ÜRETİM VE KURULUM

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır ,plastikten üretilmiştir. Demonte ve kurulumunun kolay olması sebebiyle her yerde kullanılabilmektedir.

İNCELE
 DEKUPE TABELA

DEKUPE TABELA

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

İNCELE