DİJİTAL BASKI

DİJİTAL BASKI

Latex, yani Türkçe ismiyle lateks baskılar, dış ve iç mekân baskı yapabilme özelliği ile, çevreye duyarlı ve zarar vermeyen malzemeden yapılmasıyla, bununla birlikte insanlara sağlık açısından zarar vermemesiyle, dış mekanlarda 3 ile 5 yıl arasında dayanıklılığıyla son zamanlarda sıkça tercih edilen baskı türlerindendir.

İNCELE
CNC ROUTER ve LAZER KESİM

CNC ROUTER ve LAZER KESİM

Pleksiglas, her türden ağaç - ahşap ürünleri, cam, pvc ve promosyon malzemelerinin kesimi tarafımızca yapılmaktadır. 150 X 300 cm tabla ölçüsü ile 0.01mm 'ye kadar hassas kesim ve kazıma işlemleri lazer kesim makinamızda yapılmaktadır. Metal hariç her materyal için kesim ve kazıma yapabilmektedir.

İNCELE
IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

IŞIKLI IŞIKSIZ TABELA

Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir

İNCELE
 DEKUPE TABELA

DEKUPE TABELA

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur.

İNCELE
ARAÇ KAPLAMA

ARAÇ KAPLAMA

Araç reklam giydirme, bir fikri hareket halinde, trafikte teşhir etmesi bakımından farklı bir konsepttir. Araç kaplama / giydirme, özel olarak üretilen cast folyo denilen bir malzeme ile yapılır. Bu malzeme aracın kanal, kıvrım, dönüş gibi hatlarına kolay uygulanır ve değiştirilirken araca zarar vermez, iz bırakmaz.

İNCELE
STAND ÜRETİM VE KURULUM

STAND ÜRETİM VE KURULUM

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır ,plastikten üretilmiştir. Demonte ve kurulumunun kolay olması sebebiyle her yerde kullanılabilmektedir.

İNCELE